شرکت آرام صعود رادین از سال ۱۳۹۰ با هدف تولید کابین آسانسور شروع به فعالیت نموده است. این شرکت از سال ۱۳۹۴ با ثبت در اداره ثبت شرکتها استان البرز و ادامه تولید انواع کابین، محافظ وزنه و موتور، شستی‌های کابین و طبقه، چراغ‌های تونلی و تابلو سه فاز، انواع روشنایی چاه، تابلوی فرمان، قطعات الکترونیکی مختص آسانسور همچنان فعالیت خود را ادامه میدهد.

این شرکت با سال‌ها تجربه در زمینه تولید قطعات آسانسور و افتخار همکاری با معتبرترین شرکتهای تخصصی آسانسور ، با خط تولید مجهز به امکانات روز و مهندسین باتجربه، با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید قطعات آسانسور با بالاترین کیفیت نموده است که علاوه بر رفع نیاز خود و بازار، تولیدکنندگان را یاری نموده و آماده همکاری با ایشان و پذیرش سفارشات خاص میباشد.

هدف این مجموعه خود کفایی ملی در صنعت آسانسور میباشد و باتولید محصولات با کیفیت ، ارایه خدمات پس از فروش به صورت گسترده و ضمانت تمامی محصولات تولیدی سعی در رضایت مندی مشتریان خود را دارد.

تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای تاییدیه های کیفیت محصول میباشد و با کیفیت حداکثری مواد اولیه و با بهره گیری از علم و دانش مهندسی و نکات فنی روز سعی در بالا بردن هر روزه کیفیت محصولات و کم کردن قیمت تمام شده خود را دارد.

اکثریت محصولات تولیدی واحد شستی این مجموعه قابلیت افزایش ارتقا و سایز بنا به نیاز و سفارش مشتری با توجه به ویرایش های جدید استانداردی را دارا میباشد.

این شرکت با آماده کردن فضای نمایشگاهی دائم، محلی جهت خرید تمامی اقلام و تجهیزات مورد نیاز آسانسور از برندها و همکاران تولید کننده این صنف برای تمامی افراد با قیمت های متنوع قرار داده است که باشد با خاطری آسوده خریداران از فروشگاهای این شرکت خرید نمایند.